Taśma samoprzylepna 10 m, od prawej do lewej
Doskonałe jako dodatkowe wyposażenie stołów i miejsc montażowych oraz maszyn i blatów obrabiarek
Taśma samoprzylepna wykonana jest z cienkiego stalowego paska zabezpieczonego (otulonego) tworzywem sztucznym na bazie poliamidów charakteryzującym się większą wytrzymałością od powszechnie stosowanych tworzyw sztucznych. Na górnej powierzchni taśmy, przy obu krawędziach naniesiona jest podziałka milimetrowa z w kolorze czarnym. Wartości długości umieszczone są na środku taśmy i wykonane w dwóch kolorach: pełne dziesiątki w kolorze czerwonym i większą czcionką, wartości pośrednie w kolorze czarnym i mniejszą czcionką. Całość lakierowana jest na biało. Wysokiej jakości klej zapewnia mocne i trwałe mocowanie (klejenie się) taśmy do prawie wszystkich powierzchni z wykonanych różnych materiałów, między innymi z drewna, płyt drewnopochodnych, metali, tworzyw sztucznych, szkła i innych.
Dzięki temu taśmy doskonale nadają się jako stałe wyposażenie dodatkowe stołów maszynowych, maszy, blatów roboczych, stołów krojczych i innych gdzie wymagany jest pomiar. Inną zaletą taśm samoprzylepnych jest to, że są dostępne z podziałką w dwóch kierunkach: od lewej do prawej i od prawej do lewej i różnych długościach tak, że zawsze można dobrać odpowiednią dla swoich potrzeb. W przypadku konieczności skrócenia taśmy nie ma absolutnie żadnego problemu. Taśmy można przeciąć zwykłymi, domowymi nożyczkami i dopasować jej długość do aktualnych wymagań.
Całkowita długość taśmy wynosi 10,06 m (1006 cm) zaś długość pomiarowa 10 m (1000 cm), szerokość i grubość wszystkich taśm jest taka sama i wynosi odpowiednio 13 mm (1,3 cm) i 0,4 mm (0,04 cm).
Najważniejsze cechy i funkcje:
- posiadają wtopiony cieniutki pasek stalowy,
- całość zamknięta w osłonie z tworzywa sztucznego na bazie poliamidów,
- powierzchnia zewnętrzna lakierowana na biało,
- kierunek pomiaru od prawej do lewej
- podziałka milimetrowa i wartości między pełnymi dziesiątkami - czarne
- wartości wskazań pełnych dziesiątek - powiększone i czerwone,
- podziałki milimetrowe wykonane przy obu krawędziach taśmy,
- daje się kleić do niemal każdej powierzchni (drewno, stal, płyty drewnopochodne itd.),
- taśma odporna na ścieranie, działanie chłodziwa i środków czyszczących.
Zawartość przesyłki:
- taśma samoprzylepna w opakowaniu foliowym
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.